O.Šilhánek - Štígro.cz

Nehledejte cestu ke štěstí - jděte cestou štěstí!

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

 

Náramky zlaté a stříbrné barvy vyrobené technikou chainmaille s použitím japonské vazby.Chainmaille, česky kroužkování, je kreativní bižuterní technika výroby především šperků z různě malých kroužků. Technikou chainmaille vyrábím především různé luxusní šperky (náramky, náušnice, náhrdelníky), dále záložky do knih nebo přívěsky ke klíčům (klíčenky). K výrobě používám kroužky z eloxovaného hliníku, který nabízí syté barvy, krásný lesk a jde o kvalitní povrchovou úpravu, která by měla eliminovat alergické reakce a hlavně nečerná. Hliník je lehký a stejně tak lehké jsou i výsledné chainmaille šperky, snadno a pohodlně se nosí. Navíc u náramků, náhrdelníků i náušnic používám karabinky a náušnicové zapínání/háčky z chirurgické ocele.

Samozřejmě touto technikou lze vyrobit spoustu dalších věcí a nelze opomenout, že se právě takto vyráběly kroužkové košile. Není problém vyrobit ve spojení s dračími šupinami i pánské kravaty, dámské korzety nebo i podprsenky a bederní roušky,... ...samozřejmě spotřeba obrovského množství kroužků a mnoho a mnoho hodin času na práci se podepíše na výsledné ceně.

Pro aktuální novinky mě sledujte na facebooku  Ondřej Šilhánek (novinky přidávám co nejdříve do galerie) či instagramu  ondrejsilhanek

 

Šperky jsou k zakoupení na www.autorskabizuterie.cz

Odkaz na e-shop Autorská bižuterie Ondřej Šilhánek - ručně vyráběné šperky technikou chainmaille